Досягнення нашого закладу - Центр дитячої та юнацької творчості

Go to content

Main menu:

Досягнення нашого закладу у 2017/2018 н.р.

1. Всеукраїнська експедиція «Моя Батьківщина – Україна» (1 учень гуртка «Історичне краєзнавство» - кер.Хименко Л.П. став переможцем),

2. Всеукраїнський конкурс «Птах року» (1 учень гуртка «Юні друзі природи» - кер.Воскобойник О.В. став переможцем обласного етапу та посів ІІ місце у Всеукраїнському етапі),

3. Всеукраїнська виставка-конкурс робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання (учні гуртка «Технічне моделювання» - Затолокіна Т.В. посіли ІІ і ІІІ місце),

4. Обласний конкурс творчих проектів «Я люблю науку, як і мій учитель» (1 учень та колективна робота гуртка «Технічне моделювання» - кер.Затолокіна Т.В. стали переможцями),

5. Обласна виставка юних природоохоронців «Зимовий вернісаж» (1 учень гуртка «Моделювання іграшок-сувенірів» - кер.Краснікова Л.І. нагороджений подякою),

6. Обласний етап Всеукраїнського конкурсу творчих робіт «Новорічна композиція» (1 учень гуртка «Технічне моделювання» - кер.Затолокіна Т.В. став переможцем),

7. Обласний етап Всеукраїнського конкурсу творчих робіт «Український сувенір» (1 учень гуртка «Народна творчість» - Курило Н.В. став переможцем обласного етапу і нагороджений подякою за участь у Всеукраїнському етапі),

8. Обласний відкритий чемпіонат Ушу «Ахарата» (учні гуртка «Карате» - кер.Горбенко К.Б. посіли 7 І місць та 7 ІІ місць),

9. Кубок України з Годзю-рю карате (учні гуртка «Карате» - кер.Горбенко К.Б. посіли 2 ІІ місця, 1 ІІІ місце),

10. Обласні зимові змагання з велосипедного туризму (1 учень гуртка «Велосипедний туризм» - кер. Ільїнський А.М. посів ІІ місце),

11. Кубок України з бойових мистецтв (учні гуртка «Карате» - кер.Горбенко К.Б. посіли  І командне місце),

12. Обласний фестиваль традиційної народної культури «Кроковеє коло» (1 учень гуртка «Історичне краєзнавство» - кер. Рябуха Л.М. посів І місце, 1 учень гуртка «Народна творчість» - кер. Курило Н.В. посів ІІІ місце),

13. Обласний етап Всеукраїнської природоохоронної акції «Годівничка» (1 учень гуртка «Юні друзі природи» - кер.Воскобойник О.В. посів ІІІ місце),

14. Обласний відкритий фестиваль дитячої творчості «Таланти ІІІ тисячоліття» (1 учень гуртка «Образотворче мистецтво» - кер.Будіна Н.В. посів І місце, 2 учні – ІІІ місце),

15. Обласний конкурс «SOS-вернісаж» (2 учні гуртків «Юні друзі природи» - кер.Воскобойник О.В. та «Народна творчість» - кер.Затолокіна Т.В. стали переможцями),

16. Всеукраїнський конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» (І місце посіли: 1 учень гуртка «Народна творчість» - кер.Затолокіна Т.В., 1 учень гуртка «Моделювання іграшок-сувенірів» - кер.Чередниченко Л.В., 1 учень гуртка «Народна творчість» - кер. Курило Н.В., ІІ місце посів 1 учень гуртка «Юні друзі природи» - кер. Воскобойник О.В. Робота вихованки Курило Н.В. направлена в Київ для участі у Всеукраїнському етапі),

17. Обласне свято дитячої творчості «Жива вода-Дельта» (1 учень гуртка «Образотворче мистецтво» - кер.Будіна Н.В. нагороджений дипломом),

18. Відкритий обласний кубок «Рігдена Джапо» (9 учнів гуртка «Карате» - кер.Горбенко К.Б. посіли  І місце),

19. Обласна виставка-конкурс науково-технічної творчості «Наш пошук і творчість тобі, Україно!» (вихованці гуртка «Технічне моделювання» - кер. Затолокіна Т.В. посіли 1 І місце, 1 ІІ місце та 1 ІІІ місце),

20. Чемпіонат світу з Кемпо Карате і Кобудо (6 учнів гуртка «Карате» - кер.Горбенко К.Б. нагороджені золотими медалями).

21. Гурток «Технічне моделювання» (кер. Затолокіна Т.В.) тісно співпрацює з навчальним центром «ЛандауЦентр» Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна.  Учні гуртка – постійні переможці та дипломанти виставок творчих робіт, конкурсів творчих проектів, змагань, присвячених Дню науки, та інших заходів. За активну участь вихованці були нагороджені сертифікатом на безкоштовну екскурсію в «ЛандауЦентр».

Зміївський центр дитячої та юнацької творчості, м.Зміїв, майдан Соборний, 1, тел.3-10-92