Мережа гуртків - Центр дитячої та юнацької творчості

Go to content

Main menu:
Мережа гуртківЦИРКОВИЙ ГУРТОК
Керівник - Репко М.Ю

Під час занять в гуртку учні залучаються до сучасного циркового мистецтва, що передбачає ознайомлення з цирковими жанрами (жонглювання, еквілібр, партнерна акробатика, клоунада тощо), розвиток фізичних якостей, хореографічно-ритмічних, акробатично-трюкових та акторських здібностей.

Результатом навчання в гуртку стане участь вихованців у концертних програмах, виконання масових та сольних номерів. Заняття сприяють фізичному зміцненню дітей, розвитку пластики, образного мислення, творчої індивідуальності.
ГУРТОК «ДИЗАЙН»
Керівник - Нестеренко С.В.

На заняттях гуртка учні знайомляться з основними видами декоративно-прикладного мистецтва, вивчають основи живопису, графіки, оволодівають технікою малювання та дизайну. Заняття сприяють розвитку образної уяви, художнього смаку, творчого  мислення. Вихованці гуртка – постійні  переможці та призери таких обласних заходів, як виставка-конкурс «SOS-вернісаж»,  «Зимовий букет», «Українська Великодня писанка», «Знай і люби свій край» та інших.
ВОКАЛЬНИЙ» ТА «НАРОДНИЙ СПІВ»
Керівник - Танцур Т.О.

Основна мета гуртків  – формування співацької майстерності та культури співу, розвиток музичних здібностей учнів на матеріалі кращих вокалістів та українського музичного фольклору. Під час занять гуртківці вивчають основи музичної грамоти, вокального та хорового співу, ознайомлюються з українськими та сучасними музичними творами, удосконалюють знання рідної мови, культури та звичаїв свого народу.
Заняття сприяють формуванню музичних та акторських здібностей, виконавської майстерності, музично-естетичного смаку. Вихованці гуртків – постійні учасники різних районних заходів, концертно-розважальних програм.
ТАНЦЮВАЛЬНИЙ ГУРТОК
Керівник - Козенко О.П.

Під час занять гуртків  учні знайомляться з мистецтвом хореографії, формують танцювальні знання, вміння та навички, освоюють музично-танцювальну природу мистецтва, вчаться передавати музику і зміст образу за допомогою танцювальних рухів, самостійно оцінювати хореографічні твори та композиції. Діти знайомляться з різними рухами класичного, народного та сучасного танцю, розвивають музикальність, зміцнюються фізично. Танцювальний колектив –постійний учасник різноманітних районних заходів: свята до Дня захисту дітей, концертно-розважальних програм, новорічних ранків тощо.
ГУРТОК "НАРОДОЗНАВСТВО"
 
Керівник - Кравченко Л.В.

Задачі гуртка: вивчення історії рідного краю, його національно-культурних традицій, ознайомлення з українським фольклором та народними промислами, виховання шанобливого ставлення до культурної спадщини рідного народу. Велика увага приділяється вивченню народних обрядів та відзначенню свят з народного календаря. Вихованці гуртка – постійні учасники різних заходів, серед яких свято «Масляна», День Святого Миколая, свято Різдва та інші.
ГУРТОК "КАРАТЕ"
Керівник  Горбенко К.Б.

Даний гурток, навчання в якому проводить тренер карате-до України ІІІ категорії, який сам має чорний пояс, дає можливість учням отримувати знання та вміння з бойових мистецтв, результативно опановувати специфіку спортивної підготовки, виховувати в собі силу духу та волю. Вихованці гуртка – призери та переможці Кубку України з бойових мистецтв «Ахарата», обласного відкритого чемпіонату «Ушу», відкритих чемпіонатів області з Кемпо карате та з бойових мистецтв, інших змагань різних рівнів.
МОДЕЛЮВАННЯ ОДЯГУ
Керівник - Краснікова Л.І.

Основні задачі  гуртка - знайомство з напрямками сучасної моди, конструюванням та технологією пошиву легкого одягу, придбання практичних вмінь роботи на швейній машині, розвиток естетичних почуттів та художнього смаку. Саме тут дівчатка отримують перші професійні навички у швейній справі. А про якість вмінь свідчать неодноразові перемоги в обласному фестивалі народних промислів “Барви Слобожанщини”, постійно діючі виставки творчих  робіт.
"НАРОДНА ТВОРЧІСТЬ"
Керівник - Курило Н.В.

Протягом курсу навчання діти опрацьовують різні види декоративно-прикладного мистецтва в контексті їхнього історичного розвитку, знайомляться з побутом і звичаями українців, розкривають значення народних ремесел у побуті. На заняттях учні вивчають  такі види декоративно-прикладного мистецтва, як паперопластика, «пап’є-маше», ліплення, бісероплетіння, флористика), оволодівають технікою українських народних ремесел (соломоплетіння, писанкарство, вишивка, плетіння гачком). Гуртківці – неодноразові переможці обласного фестивалю декоративно-ужиткового мистецтва «Барви Слобожанщини».
ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО
Керівник - Острікова В.В.

Програма гуртка передбачає е ознайомлення учнів з образотворчим мистецтвом, способами зображення, різними художніми техніками, такими видами художньої діяльності, як ліплення, аплікація, створення мозаїчної композиції, конструювання. Учні вчаться  основам живопису, графіки, прикладного мистецтва, малюють з натури. Діти вивчають основи техніки «макраме», «витинанка», «батик». Гуртківці – неодноразові переможці різних обласних конкурсів малюнків.
"ТЕХНІЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ"
Керівник - Затолокіна Т.В.

Основна мета гуртків – розвиток технічно-обдарованої учнівської молоді, ознайомлення з основами українських народних ремесел. В процесі навчання діти оволодівають технічною грамотою, навичками моделювання та конструювання з різними матеріалами та інструментами, розвивають творче мислення та естетичний смак. Учні створюють різноманітні моделі транспортної техніки, архітектурних споруд, вироби декоративно-прикладного мистецтва. Вихованці гуртка постійно беруть участь і стають лауреатами обласних конкурсів: технічної творчості «Наш пошук і творчість – тобі, Україно», початкового технічного моделювання, виставки “SOS-вернісаж”, виставки декоративно-ужиткового мистецтва «Барви Слобожанщини» та інших.
"ЮНІ ДРУЗІ ПРИРОДИ"
Керівник - Воскобойник О.В.

Під час занять гуртків учні знайомляться з різноманітністю флори і фауни, вивчають проблеми раціонального природокористування, отримують вміння працювати з різноманітним природним матеріалом. В гуртку використовуються різноманітні форми організації освітнього процесу: догляд за рослинами і тваринами живого куточку, проведення екскурсій в природу, по екологічній стежці, проведення фенологічних спостережень, виконання творчих робіт з природного матеріалу тощо.  Заняття в гуртку сприяють формуванню у дітей екологічного світогляду, бережного ставлення до природи.
ВИГОТОВЛЕННЯ ІГРАШОК-СУВЕНІРІВ
Керівник - Краснікова Л.І.

На заняттях гуртка учні ґрунтовно вивчають основи народних промислів: килимарство, ткацтво, бісероплетіння, паперопластику та інші види декоративно-прикладного і ужиткового мистецтва. Також діти знайомляться з технологією виготовлення м’якої іграшки. Учні гуртка – переможці обласних конкурсів «SOS-вернісаж», «Податки очима дітей», «Знай і люби свій край» та інших.
"ПРИРОДА І ФАНТАЗІЯ"

Мета програми гуртка – набуття дітьми знань і вмінь працювати з різноманітним природним матеріалом. Учні вчаться збирати, обробляти і зберігати природний матеріал, створювати композиції за власним задумом, бережно ставитися до природи,  залучаються до активної екологічної діяльності. У них формується культура праці, розвивається трудова та творча активність. Вихованці гуртка - призери обласних заходів: виставки кращих робіт юннатів «Щедрість рідної землі», конкурсів «Зимовий букет», «SOS-вернісаж».
"ІСТОРИКО-КРАЄЗНАВЧИЙ ГУРТОК"
Керівник - Хименко Л.П.

Гуртківці вивчають  історію  та культуру  свого населеного пункту, пам’ятники архітектури,  мистецтва, археології, усної народної творчості. Також об’єктами вивчення є природа, господарство,  історія, побут, населення. Програма передбачає  проведення  навчальних екскурсій, туристських подорожей, вивчення народних традицій, проведення пошукових експедицій, збір матеріалів  для участі в  історико-краєзнавчих  акціях, а також збір експонатів для кімнати-музею з народознавства.
"ВЕЛОСИПЕДНИЙ ТУРИЗМ"
Керівник - Ільїнський А.М.

Під час занять учні досконало вивчають будову велосипеду та умови його технічного обслуговування, техніку  руху на велосипеді, особливості руху на різній місцевості, подолання перешкод, основні правила безпечних велосипедних подорожей. З метою зміцнення практичних вмінь організовуються змагання з велотуризму, проводяться велопоходи по рідному краю. Гуртківці є призерами  багатьох змагань обласного рівня.
ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНИЙ

Задачі гуртка: формування у дітей почуття патріотизму, мотивації до здорового способу життя та фізичного розвитку, виховання свідомого ставлення до особистої та громадської безпеки, розвиток морально-вольових якостей. Під час занять учні знайомляться з основами захисту Вітчизни та топографії, умовами надання долікарської допомоги, займаються загальновійськовою підготовкою. Гуртківці також готуються до участі у Всеукраїнській військово-патріотичній спортивній грі "Джура".
"ЮНІ МЕДИКИ"
Керівник - Воскобойник О.В.

Протягом курсу навчання учні мають змогу поглибити знання з біології людини, медицини, профілактики захворювань; відпрацювати практичні вміння надання першої долікарської допомоги; ознайомитися з деякими  медичними та фізіологічними дослідженнями. Заняття в гуртку сприяють формуванню у дітей свідомого ставлення до власного здоров’я, мотивації до здорового способу життя, гуманного відношення до людей. А ознайомлення з професіями медичних працівників є запорукою свідомого вибору майбутньої професії.
Зміївський центр дитячої та юнацької творчості, м.Зміїв, майдан Соборний, 1, тел.3-10-92
Back to content | Back to main menu