05/2017 - Новини - Центр дитячої та юнацької творчості

Go to content

Main menu:

Відпочинок - 2017

Центр дитячої та юнацької творчості
Published by in Новини ·
Вже кілька років обдаровані вихованці вокального гуртка (керівник Танцур Т.О.), які є переможцями районних та обласних фестивалів художньої творчості, отримують безкоштовні путівки в літні оздоровчі табори. Сезон відпочинку у 2017 році відкрила Брусенцева Марія, яка їде в дитячий табір м.Одеси. Також матимуть змогу оздоровитися на морі ще 4 кращих гуртківця Зміївського ЦДЮТ. Бажаємо всім гарно відпочити, знайти нових друзів та яскраво продемонструвати свої творчі здібності.

Святкування Дня Перемоги над нацизмом у ІІ Світовій війні.

Центр дитячої та юнацької творчості
Published by in Новини ·
9 травня 2017 р. в м.Змієві відбулося святкування Дня Перемоги над нацизмом у ІІ Світовій війні. В програмі святкування був урочистий мітинг, на якому співала вихованка вокального гуртка Ситник Влада, дитяче театралізоване дійство на площі міста та розважальна програма для дітей.

Чемпіонат Світу з Кемпо карате, в якому взяли участь кращі вихованці гуртка «Карате»

Центр дитячої та юнацької творчості
Published by in Новини ·
6 травня в м. Харків відбувся Чемпіонат Світу з Кемпо карате, в якому взяли участь кращі вихованці гуртка «Карате» Зміївського ЦДЮТ (керівник Горбенко К.Б.). Блискучі перемоги здобули 5 гуртківців (учні Лиманської ЗОШ І-ІІІ ст.). Так ЧЕМПІОНАМИ СВІТУ стали: Головань Олексій та Лагута Олександр; срібним призером - Ковальов Олександр; бронзу здобули Холодняк Микита та Шрамко Ярослав. Пишаємося своїми вихованцями і бажаємо не зупинятися на досягнутому.
Зміївський центр дитячої та юнацької творчості, м.Зміїв, майдан Соборний, 1, тел.3-10-92
Back to content | Back to main menu