Фестиваль традиційної народної культури «Кроковеє коло» - Новини - Центр дитячої та юнацької творчості

Go to content

Main menu:

Фестиваль традиційної народної культури «Кроковеє коло»

Центр дитячої та юнацької творчості
Published by in Новини ·
Щорічно навесні в Обласному організаційно-методичному центрі культури і мистецтва проходить Відкритий фестиваль традиційної народної культури «Кроковеє коло», в якому беруть участь і вихованці Зміївського ЦДЮТ.
В цьому році на конкурс традиційних українських художніх ремесел свої творчі роботи представила Володіна Маргарита, вихованка гуртка «Народна творчість» (кер. Н. Курило). 26 березня  під час очного етапу вона продемонструвала членам журі свої вміння з техніки соломоплетіння і посіла ІІІ місце в номінації «Вироби з соломки».
Вітаємо Маргариту та її керівника з перемогою!

Зміївський центр дитячої та юнацької творчості, м.Зміїв, майдан Соборний, 1, тел.3-10-92
Back to content | Back to main menu