«Таланти третього тисячоліття» - Новини - Центр дитячої та юнацької творчості

Go to content

Main menu:

«Таланти третього тисячоліття»

Центр дитячої та юнацької творчості
Published by in Новини ·
          З 17 по 19 травня 2018 року в Комунальному закладі «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» відбувся ІІ етап обласного відкритого фестивалю дитячої художньої творчості «Таланти третього тисячоліття», мета якого - підтримка талановитих та обдарованих дітей, які займаються різними жанрами аматорського мистецтва; сприяння самовдосконаленню і самоствердженню юних талантів, розвитку творчих здібностей та естетичного виховання дітей шляхом залучення до художньої творчості.
          У номінації «Образотворче мистецтво» на І етап фестивалю надійшло 255 авторських та колективних творчих робіт юних талантів Харківської області, серед яких і роботи учнів КЗ «Зміївський ЦДЮТ». До участі були направлені чудові поробки та малюнки вихованців гуртків «Народна творчість» (керівники Н.Курило, Т.Затолокіна ), «Юні друзі природи» (керівник О.Воскобойник), «Моделювання іграшок-сувенірів» (керівник Л.Чередниченко), «Образотворче мистецтво» (керівник Н.Будіна). Найкращі роботи були відібрані для участі у ІІ етапі фестивалю.
          І особливо приємно, що за підсумками ІІ етапу переможцями стали 3 вихованки гуртка «Образотворче мистецтво»:
Лисенко Аліна посіла перше місце в номінації «графіка»;
Пупена Марія та Пятіна Дар’я посіли третє місце в номінації «малюнок». Дівчатка продемонстрували  високий художній рівень, власну індивідуальність та майстерне володіння технікою виконання.
           Під час гала-концерту, який відбувся 1 червня 2018 року в КЗ «ХОПДЮТ» з нагоди відзначення Міжнародного Дня захисту дітей, переможці були нагороджені дипломами та кубками.
           Вітаємо наших гуртківців та їх керівника з перемогою!


Зміївський центр дитячої та юнацької творчості, м.Зміїв, майдан Соборний, 1, тел.3-10-92
Back to content | Back to main menu