Про підсумки проведення Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» - Новини - Центр дитячої та юнацької творчості

Go to content

Main menu:

Про підсумки проведення Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

Центр дитячої та юнацької творчості
Published by in Новини ·
 
        Під час літніх канікул Українським державним центром позашкільної освіти було проведено оцінку експонатів представлених на Всеукраїнську виставку-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».
 
На конкурс було подано 2008 робіт з усіх областей України, а саме були представлені роботи з таких видів мистецтва: декоративно-ужиткове мистецтво  (художнє різьблення по дереву; гончарство та художня кераміка; художнє плетіння, ткацтво; в’язання спицями, гачком; витинання; художня вишивка; народна лялька; м’яка іграшка; писанкарство; вироби з тіста; вироби зі шкіри; декоративний розпис, народний живопис; бісероплетіння; паперова пластика та оригамі; вироби з соломки; ізонитка; лозоплетіння; вироби з природних матеріалів); образотворче мистецтво: графіка; живопис; батик.
 
         У номінації «вироби з соломки» дипломом ІІ ступеня була нагороджена
 
Маковецька Тетяна, вихованки гуртка «Народна творчість», за роботу «Лісова пісня». Вітаємо Тетяну та її керівника Курило Н.В. з перемогою. Бажаємо нових успіхів та досягнень!
Зміївський центр дитячої та юнацької творчості, м.Зміїв, майдан Соборний, 1, тел.3-10-92
Back to content | Back to main menu