Новини - Центр дитячої та юнацької творчості

Головне меню:

День захисту дітей

Опубліковано вхід Новини ·
1 червня 2017 р. в м.Змієві відбулося чудове та яскраве свято, присвячене Міжнародному Дню захисту дітей. Центральна площа перетворилася на великий танцювальний майданчик, а міський парк на місце веселих розваг. В організації та проведенні свята активну участь взяв і колектив Зміївського ЦДЮТ

Відпочинок - 2017

Опубліковано вхід Новини ·
Вже кілька років обдаровані вихованці вокального гуртка (керівник Танцур Т.О.), які є переможцями районних та обласних фестивалів художньої творчості, отримують безкоштовні путівки в літні оздоровчі табори. Сезон відпочинку у 2017 році відкрила Брусенцева Марія, яка їде в дитячий табір м.Одеси. Також матимуть змогу оздоровитися на морі ще 4 кращих гуртківця Зміївського ЦДЮТ. Бажаємо всім гарно відпочити, знайти нових друзів та яскраво продемонструвати свої творчі здібності.

Святкування Дня Перемоги над нацизмом у ІІ Світовій війні.

Опубліковано вхід Новини ·
9 травня 2017 р. в м.Змієві відбулося святкування Дня Перемоги над нацизмом у ІІ Світовій війні. В програмі святкування був урочистий мітинг, на якому співала вихованка вокального гуртка Ситник Влада, дитяче театралізоване дійство на площі міста та розважальна програма для дітей.

Опубліковано вхід Новини ·
6 травня в м. Харків відбувся Чемпіонат Світу з Кемпо карате, в якому взяли участь кращі вихованці гуртка «Карате» Зміївського ЦДЮТ (керівник Горбенко К.Б.). Блискучі перемоги здобули 5 гуртківців (учні Лиманської ЗОШ І-ІІІ ст.). Так ЧЕМПІОНАМИ СВІТУ стали: Головань Олексій та Лагута Олександр; срібним призером - Ковальов Олександр; бронзу здобули Холодняк Микита та Шрамко Ярослав. Пишаємося своїми вихованцями і бажаємо не зупинятися на досягнутому.

Відкритий чемпіонат області з бойових мистецтв

Опубліковано вхід Новини ·
23 квітня у м. Харків відбувся відкритий чемпіонат області з бойових мистецтв, в якому взяли участь вихованці гуртка «Карате» Зміївського ЦДЮТ (керівник гуртка Горбенко К.Б.). Гарна підготовка учнів та воля до перемоги дали змогу показати чудові результати та піднятися на п’єдестал.

Фестиваль традиційної народної культури «Кроковеє коло»

Опубліковано вхід Новини ·
Щорічно навесні в Обласному організаційно-методичному центрі культури і мистецтва проходить Відкритий фестиваль традиційної народної культури «Кроковеє коло», в якому беруть участь і вихованці Зміївського ЦДЮТ.

«Слобожанські дзвони Перемоги»

Опубліковано вхід Новини ·
28 березня 2017 року в Зміївському ЦДЮТ відбулося підведення підсумків районного етапу обласної військово-патріотичної акції «Слобожанські дзвони Перемоги».

Поєдинок учнівських дебатів

Опубліковано вхід Новини ·
24 березня 2017 року в Зміївському ЦДЮТ відбувся фінальний поєдинок дебатів серед учнівської молоді району, який проходив за форматом британського парламенту. За перемогу змагалися 11 найкращих парламентарів Зміївського ліцею №1, Слобожанської гімназії №2, Слобожанського ліцею №1, Зідьківської ЗОШ І-ІІІ ст., Лиманської ЗОШ І-ІІІ ст.

«Таланти ІІІ тисячоліття»

Опубліковано вхід Новини ·
23 лютого 2017 року в Зміївському ЦДЮТ відбувся районний етап обласного фестивалю дитячої художньої творчості «Таланти ІІІ тисячоліття». У конкурсі взяли участь юні таланти з 7 загальноосвітніх закладів району

Відкритий чемпіонат з Кемпо карате

Опубліковано вхід Новини ·
19 лютого 2017 р. в м.Харкові відбувся відкритий чемпіонат з Кемпо карате, в якому взяли участь учні гуртка «Карате» Зміївського ЦДЮТ (кер.Горбенко К.Б.). В черговий раз гуртківці продемонстрували свою чудову підготовку, гарну фізичну форму та волю до перемоги.
Зміївський центр дитячої та юнацької творчості, м.Зміїв, майдан Соборний, 1, тел.3-10-92
Назад до змісту | Назад до головного меню