Новини - Центр дитячої та юнацької творчості

Go to content

Main menu:

Персональна виставка Чередниченко Л.В.

Published by in Новини ·
10 жовтня 2018 р. в Зміївському краєзнавчому музеї відбулася персональна виставка творчих робіт Чередниченко Л.В., вчителя Геніївської ЗОШ І-ІІІ ст., керівника гуртка за сумісництвом КЗ «Зміївський ЦДЮТ».

Фестиваль ораторського мистецтва

Published by in Новини ·
9 жовтня 2018 р. в КЗ «Зміївський ЦДЮТ» відбувся районний фестиваль ораторського мистецтва, який проводився в рамках відзначення Дня української писемності та мови.

Великий Слобожанський ярмарок

Published by in Новини ·
29-30 вересня 2018 р. в м.Харкові відбувся Великий Слобожанський ярмарок, в якому взяли участь райони та територіальні громади області. До оформлення експозиції Зміївського району активно долучилися і працівники КЗ «Зміївський ЦДЮТ».

Тиждень відкритих дверей в Центрі.

Published by in Новини ·
З 11 по 14 вересня у КЗ «Зміївський ЦДЮТ» пройшов Тиждень відкритих дверей. З гарним настроєм педагоги закладу зустрічали учнів Зміївського ліцею №1, для яких була організована тематична екскурсія «Знайомтесь, це-ми!».

«Весілля в Малинівці+»

Published by in Новини ·
8 вересня 2018 року у смт Малинівка Чугуївського району відбувся фестиваль обрядового та сучасного весільного дійства «Весілля в Малинівці+», в якому взяли участь райони області, зокрема, і Зміївський район.

Про підсумки проведення Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

Published by in Новини ·
Під час літніх канікул Українським державним центром позашкільної освіти було проведено оцінку експонатів представлених на Всеукраїнську виставку-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

«День незалежності України»

Published by in Новини ·
23 серпня в м.Змієві відбулося святкування Дня незалежності України, до якого активно залучився і КЗ «Зміївський ЦДЮТ». Для дітей були проведені різноманітні заходи, серед яких конкурс малюнків на асфальті за темою «Моя квітуча Україна», майстер-класи з паперопластики «Україна – рідний край, ясне сонце, зелен гай»

«Гуртки в таборі «Біле озеро»

Published by in Новини ·
З метою забезпечення якісного відпочинку та оздоровлення дітей влітку КЗ «Зміївський ЦДЮТ» тісно співпрацює з ПДЗОВ «Біле озеро», завдяки чому в таборі протягом всіх 3-х змін активно працюють різноманітні гуртки. Під час занять діти займаються паперопластикою, дизайном, вчаться працювати з природним матеріалом, співають, танцюють. Гурткові заняття сприяють не тільки розвитку творчих здібностей учнів, а й забезпечують цікаве та корисне дозвілля, позитивні емоції та гарний настрій.

Міжнародний день захисту дітей

Published by in Новини ·
Міжнародний день захисту дітей – це завжди свято посмішок, гарного настрою та солодких подарунків. Саме такі відчуття отримали всі діти, які взяли участь у конкурсі малюнку на асфальті «Літо-це ми!» та у майстер-класах по виготовленню робіт у техніці «паперопластика», які проводили педагоги Зміївського ЦДЮТ під час районного дитячого свята, яке відбулося 1 червня в парковій зоні міста Змієва.

«Таланти третього тисячоліття»

Published by in Новини ·
З 17 по 19 травня 2018 року в Комунальному закладі «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» відбувся ІІ етап обласного відкритого фестивалю дитячої художньої творчості «Таланти третього тисячоліття», мета якого - підтримка талановитих та обдарованих дітей, які займаються різними жанрами аматорського мистецтва; сприяння самовдосконаленню і самоствердженню юних талантів, розвитку творчих здібностей та естетичного виховання дітей шляхом залучення до художньої творчості.
Зміївський центр дитячої та юнацької творчості, м.Зміїв, майдан Соборний, 1, тел.3-10-92
Back to content | Back to main menu