Новини - Центр дитячої та юнацької творчості

Main menu:

«Школа молодого лідера»

Published by in Новини ·
16 листопада 2017 року в Зміївському центрі дитячої та юнацької творчості відбулося чергове навчання «Школи молодого лідера» (керівник С.Щелкунова) для лідерів шкільних органів учнівського самоврядування.

Екскурсія в «ЛандауЦентр»

Published by in Новини ·
25 жовтня 2017 р. вихованці гуртка «Технічне моделювання» Зміївського ЦДЮТ (керівник гуртка Затолокіна Т.В.) здійснили цікаву подорож до м.Харкова.

Конкурс творчих проектів «Я люблю науку, як і мій учитель»

Published by in Новини ·
Наприкінці вересня 2017 р. в навчальному центрі «ЛандауЦентр» Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна проводився обласний конкурс творчих проектів «Я люблю науку, як і мій учитель», присвячений Дню працівників освіти.

Великий Слобожанський ярмарок

Published by in Новини ·
26 вересня в м.Харкові відбувся Великий Слобожанський ярмарок, тема якого була «Міфи та легенди Слобожанщини». На головну ідею експозиції району наштовхнула цікава легенда про існування на нашій землі кровожерливого Змія-горинича, якого поборов Кирило Кожум’яка і приніс людям мир та щасливе життя.

Тиждень відкритих дверей

Published by in Новини ·
1-8 вересня в Зміївському ЦДЮТ відбувся традиційний Тиждень відкритих дверей «Знайомтесь, це – ми!», під час якого для учнів були проведені оглядові екскурсії по закладу

День захисту дітей

Published by in Новини ·
1 червня 2017 р. в м.Змієві відбулося чудове та яскраве свято, присвячене Міжнародному Дню захисту дітей. Центральна площа перетворилася на великий танцювальний майданчик, а міський парк на місце веселих розваг. В організації та проведенні свята активну участь взяв і колектив Зміївського ЦДЮТ

Відпочинок - 2017

Published by in Новини ·
Вже кілька років обдаровані вихованці вокального гуртка (керівник Танцур Т.О.), які є переможцями районних та обласних фестивалів художньої творчості, отримують безкоштовні путівки в літні оздоровчі табори. Сезон відпочинку у 2017 році відкрила Брусенцева Марія, яка їде в дитячий табір м.Одеси. Також матимуть змогу оздоровитися на морі ще 4 кращих гуртківця Зміївського ЦДЮТ. Бажаємо всім гарно відпочити, знайти нових друзів та яскраво продемонструвати свої творчі здібності.

Святкування Дня Перемоги над нацизмом у ІІ Світовій війні.

Published by in Новини ·
9 травня 2017 р. в м.Змієві відбулося святкування Дня Перемоги над нацизмом у ІІ Світовій війні. В програмі святкування був урочистий мітинг, на якому співала вихованка вокального гуртка Ситник Влада, дитяче театралізоване дійство на площі міста та розважальна програма для дітей.

Published by in Новини ·
6 травня в м. Харків відбувся Чемпіонат Світу з Кемпо карате, в якому взяли участь кращі вихованці гуртка «Карате» Зміївського ЦДЮТ (керівник Горбенко К.Б.). Блискучі перемоги здобули 5 гуртківців (учні Лиманської ЗОШ І-ІІІ ст.). Так ЧЕМПІОНАМИ СВІТУ стали: Головань Олексій та Лагута Олександр; срібним призером - Ковальов Олександр; бронзу здобули Холодняк Микита та Шрамко Ярослав. Пишаємося своїми вихованцями і бажаємо не зупинятися на досягнутому.

Відкритий чемпіонат області з бойових мистецтв

Published by in Новини ·
23 квітня у м. Харків відбувся відкритий чемпіонат області з бойових мистецтв, в якому взяли участь вихованці гуртка «Карате» Зміївського ЦДЮТ (керівник гуртка Горбенко К.Б.). Гарна підготовка учнів та воля до перемоги дали змогу показати чудові результати та піднятися на п’єдестал.
Зміївський центр дитячої та юнацької творчості, м.Зміїв, майдан Соборний, 1, тел.3-10-92
Back to content | Back to main menu