Осінні канікули в Зміївському ЦДЮТ - Новини - Центр дитячої та юнацької творчості

Go to content

Main menu:

Осінні канікули в Зміївському ЦДЮТ

Центр дитячої та юнацької творчості
Published by in Новини ·
           Насиченим, цікавим та корисним був час осінніх канікул в Зміївському ЦДЮТ. Вже не перший рік в закладі проводиться свято «Хеллоуін», в якому гуртківці з задоволенням беруть участь. На святі у Відьми та її учениць–відмочок побували всі персонажі нечистої сили: вампіри, чорні кішки, Джокер та, навіть, справжня лялька Монстер-хай. Діти з великим задоволенням готувалися до цього заходу, шили цікаві костюми, накладали «Акво-грим». Незвичайне та загадкове оздоблення приміщення, цікаві конкурси, веселі естафети, запальні танці створили незабутню атмосферу для дітей та батьків, яких ледве вмістив зал. А радості дітям додали і солодкі призи: «гарбузики» та «привиди», які їм вручили, як виявилося, дуже добрі казкові персонажі.
Веселою та корисною була розважальна програма «Осіння катавасія», під час якої діти з великим задоволенням виконували завдання, пов’язані в чудовою золотою осінню. А це були загадки, прислів’я, прикмети, скоромовки та безліч жартівливих конкурсів.
Конкурсно-розважальна програма «Мур-амур» передбачала не тільки цікаві розваги, а й дотримання гуртківцями обов’язкового «дрес-коду». Саме тому всі вихованці  потрапили на конкурс справжніми котами, кішечками та кошенятами.  Продемонструвавши свої «котячі» здібності, діти отримали  велике задоволення від  атмосфери, в яку вони потрапили, та солодощів.
         Кожного дня учні мали змогу не тільки відвідувати улюблені гуртки, а змагатися, розважатися, пізнавати нове та цікаве.Зміївський центр дитячої та юнацької творчості, м.Зміїв, майдан Соборний, 1, тел.3-10-92
Back to content | Back to main menu