Осінні канікули в ЦДЮТ - Новини - Центр дитячої та юнацької творчості

Go to content

Main menu:

Осінні канікули в ЦДЮТ

Центр дитячої та юнацької творчості
Published by in Новини ·
          З 22 жовтня по 4 листопада, під час осінніх канікул, в КЗ «Зміївський ЦДЮТ» було особливо цікаво та гамірно, бо саме в цей час на дітей чекали не тільки гурткові заняття, а й різноманітні цікаві та корисні заходи. Виховані мали змогу «розшукувати скарби» по «піратським картам» у квесті «У пошуках скарбів» (відп.: Солоп К.Ю. та Ієвлева Н.В.), весело позмагатися, проявивши свою кмітливість, спритність та командний дух, під час розважальної програми «Розумні та кмітливі» (відп.: Затолокіна Т.В.), створити атмосферу казки та загадковості і «відігнати нечисту силу» на святі Хеловіна (відп.: Наливайко І.М.), подорожували чарівною країною Віллі-Вінка у присутності Карлсона під час конкурсно-розважальної гри «Шоколадне полювання» (відп.: Козенко О.П.).
          22 жовтня був дуже цікавий та насичений день для учнів гуртка «Юні друзі природи» (керівник Наливайко І.М.), які здійснили екскурсію на хлібзавод «Кулиничі». Учні не тільки ознайомилися з тим, як випікається хліб, а й мали змогу власноруч приготувати круасани та поласувати своїми виробами, ще й отримати подарунки.
          Крім цього, 31 жовтня учні гуртка «Юні медики» (керівник Воскобойник О.В.) здійснили дуже цікаву та пізнавальну екскурсію до анатомічного музею Харківського національного медичного університету, що дає змогу дітям бути більш обізнаними у медичній справі та свідомо підійти до вибору майбутньої професії.

Зміївський центр дитячої та юнацької творчості, м.Зміїв, майдан Соборний, 1, тел.3-10-92
Back to content | Back to main menu