Відкритий фестиваль традиційної народної культури «Кроковеє коло» - Новини - Центр дитячої та юнацької творчості

Go to content

Main menu:

Відкритий фестиваль традиційної народної культури «Кроковеє коло»

Центр дитячої та юнацької творчості
Published by in Новини ·
  Щорічно в березні місяці Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва проводить Відкритий фестиваль традиційної народної культури «Кроковеє коло» для дітей та молоді.
Для участі в конкурсі традиційних українських ремесел були представлені роботи Володіної Маргарити, вихованки гуртка «Народна творчість» КЗ «Зміївський ЦДЮТ» (керівник гуртка Курило Н.В.), учениці 11-го класу КЗ «Скрипаївська ЗОШ І-ІІІ ст.».
А 18 березня 2018 року в Харківській державній академії дизайну і мистецтв був проведений очний тур фестивалю, під час якого наша вихованка продемонструвала поважному журі свої творчі здібності та навички в техніці соломоплетіння. Володіна М. бере участь в цьому заході другий рік поспіль і вдруге потрапляє до лав переможців.
Під час урочистостей, які відбулися 29 березня 2018 року Маргарита була нагороджена дипломом ІІІ ступеня в номінації «Вироби з соломки».
Також, програма фестивалю включає науково-практичну конференцію «Етнологія і фольклористика». Вперше, в даному  заході брала участь вихованка гуртка «Історичне краєзнавство» КЗ «Зміївський ЦДЮТ» Ковальова Анна (керівник гуртка Рябуха Л.М.), учениця 9-го класу КЗ «Лиманська ЗОШ І-ІІІ ст.». В її доповіді на тему «Лиманський "голий" борщ» були включені власні дослідження та зібрані матеріали щодо приготування лиманської автентичної страви «рибного «голого» борщу». А емоційність виступу та змістовна презентація дали змогу зацікавити присутніх в залі оригінальним рецептом смачної простої їжі та справити гарне враження на членів журі. В підсумку, Анна посіла І місце.
Вітаємо наших гуртківців Маргариту і Анну та їх керівників з перемогою!

Зміївський центр дитячої та юнацької творчості, м.Зміїв, майдан Соборний, 1, тел.3-10-92
Back to content | Back to main menu