Поєдинок учнівських дебатів - Новини - Центр дитячої та юнацької творчості

Go to content

Main menu:

Поєдинок учнівських дебатів

Центр дитячої та юнацької творчості
Published by in Новини ·
 
24 березня 2017 року в Зміївському ЦДЮТ відбувся фінальний поєдинок дебатів серед учнівської  молоді району, який проходив за форматом британського парламенту. За перемогу змагалися 11 найкращих парламентарів Зміївського ліцею №1, Слобожанської гімназії №2, Слобожанського ліцею №1, Зідьківської ЗОШ І-ІІІ ст., Лиманської ЗОШ І-ІІІ ст.
       Тематика фінального трибою була досить різноплановою і оригінальною. Відстоювати свою позицію учасникам доводилося за такими темами, як «нет худа без добра», «лень - двигатель прогресса», «не в деньгах счастье». Досить важко довелося членам парламенту та опозиції надавати докази та приклади відповідно до прийнятих стандартів або піддавати ці стандарти сумніву за допомогою переконливої аргументації. Учні приємно вразили своїми власними судженнями, поглядами, ораторськими здібностями, інтелектом та ерудицією.
           За підсумками гри найкращими парламентарями визнано Качанову Анастасію, ученицю Зміївського ліцею №1 та Лисенко Наталію, ученицю Слобожанської  гімназії №2, які протягом всіх етапів дебатів показали стабільність гри, впевненість та переконливість своїх суджень і  міркувань.
          А Літвінова Влада, учениця Лиманської ЗОШ І-ІІІ ст., і наймолодша учасниця дебатів Товстокора Анна, учениця 8 класу Слобожанського ліцею №1 (до речі, яка брала участь вперше), за рішенням журі Нестерцова Сергія та Фадєєва Сергія, отримали заохочувальні призи за найкращу гру цього дня.
       На погляд організатора даної зустрічі Щелкунової С.В., заст. директора з НВР Зміївського ЦДЮТ,  учні отримали прекрасний досвід дебатування, змінили свої погляди на багато  речей, а проведення дебатів за британською методикою допомагають не лише відшукувати та перевіряти інформацію, а й формують відповідальність, толерантність, культуру спілкування.
Зміївський центр дитячої та юнацької творчості, м.Зміїв, майдан Соборний, 1, тел.3-10-92
Back to content | Back to main menu