«Школа молодого лідера» - Новини - Центр дитячої та юнацької творчості

Go to content

Main menu:

«Школа молодого лідера»

Центр дитячої та юнацької творчості
Published by in Новини ·
             16 листопада 2017 року в  Зміївському центрі дитячої та юнацької творчості відбулося чергове навчання «Школи молодого лідера» (керівник С.Щелкунова) для лідерів шкільних органів учнівського самоврядування.
              Ділова гра, під час якої 54 лідери  перетворилися на «депутатів Верховної ради», стала справжнім випробуванням для активних, цілеспрямованих, відповідальних представників учнівського активу району.
Чотири молодіжні фракції повинні були довести, що саме вони є справжніми лідерами сьогодення, і саме їх фракція потребує благодійних внесків від «Міжнародного валютного фонду» на реалізацію власного соціального проекту.
              Учасники навчання запропонували побудувати в місті Змієві розважальний центр «BIG Джим»; запустити в дію сільськогосподарську торговельну  марку «Ego.ua» -екологічно чисті продукти нашого району, які матимуть конкуренту  спроможність на євро-ринку;  відкрити Всеукраїнську мережу соціальних притулків для людей похилого віку «Grand Home» та створити фірму по наданню послуг «Clean-служба», девіз якої «Чистота навколо нас!».
             В підсумку перемогла команда “Чисто жіноча логіка» з проектом «Ego.ua». Вітаємо керівника фракції Ольгу Барабанову, ученицю Зміївського ліцею №1 та її групу з перемогою!Зміївський центр дитячої та юнацької творчості, м.Зміїв, майдан Соборний, 1, тел.3-10-92
Back to content | Back to main menu