«Школа молодого лідера» - Новини - Центр дитячої та юнацької творчості

Go to content

Main menu:

«Школа молодого лідера»

Центр дитячої та юнацької творчості
Published by in Новини ·
         Наш час потребує лідерів нової формації - людей компетентних, відповідальних, здатних мислити неординарно.  
          Ось чому необхідні пошук і підтримка учнівської молоді, чиї особистісні переконання спрямованні на активну участь у громадському житті, молоді, яка, має організаторські здібності, усвідомлює себе потенційним лідером, має бажання використовувати свою енергію та здібності заради інших. Розвиток таких здібностей є головною метою «Школи молодого лідера», яка створена та працює в Зміївському ЦДЮТ (керівник С.Щелкунова, заст. директора з НВР).
         За час існування  лідерської школи  учнівська молодь району мала змогу відвідати багато цікавих нетрадиційних занять, серед яких: тренінги, дебати, дискусійні трибуни, захист власних проектів, соціологічні дослідження, різноманітні конкурси  тощо.
        17 лютого 2017 року позашкільний заклад  знову зібрав  впевнених в собі лідерів шкільних органів учнівського самоврядування, яких об’єднує бажання до самоствердження.
         Тема даного заходу «Лідер і керівник» була обрана не випадково. Правильне розуміння поняття  формального і неформального лідерства   завжди була актуальною темою в будь-якому  суспільстві. Тому членам команд (було сформовано три команди за бажанням самих учнів)  довелося доводити, що вони дійсно є прогресивними, справедливими, а головне, відповідальними   лідерами своїх дитячих колективів. Конкурс на кращого лідера, який проходив у рамках навчання, показав, що демократичні відносини в колективі, справжня атмосфера порозуміння  є основою злагодженості  команди і результативної робити лідера-керівника. Тож, вітаємо з перемогою Скрипку Інну (учениця Слобожанської гімназії №2), Барабанову Ольгу (учениця Зміївського ліцею №1) та Христенка Максима (учень Зідьківської ЗОШ І-ІІІ ст.) - найкращих лідерів районної дитячої організації.Зміївський центр дитячої та юнацької творчості, м.Зміїв, майдан Соборний, 1, тел.3-10-92
Back to content | Back to main menu