«Чарівне диво-перетворення» - Новини - Центр дитячої та юнацької творчості

Go to content

Main menu:

«Чарівне диво-перетворення»

Центр дитячої та юнацької творчості
Published by in Новини ·

5 жовтня 2016 р. в стінах Харківського  історичного музею була презентована етнографічна виставка «Чарівне диво-перетворення», яка розповідає про історію та техніку плетіння із сухого кукурудзяного листя і демонструє вироби сучасних майстрів, які займаються цим самобутнім народним мистецтвом.

Відвідувачі виставки можуть познайомитися з історією плетіння із кукурудзяного листя, яке було поширене на Україні з XVII століття, його підготовчими етапами, а також процесом виготовлення ляльки із кукурудзяного листя.

Серед експонатів виставки можна побачити і цікаві роботи талановитих учнів Зміївщини - вихованців гуртка «Народна творчість» (керівник Курило Н.В.) Зміївського центру дитячої та юнацької творчості. Роботи гуртківців «Дід Щукарь», «Україночка», «Лілеї», «Подих літа» та інші, виконані в народному стилі, несуть в собі свіже дихання природи та єднають нас із нашим минулим.
            За збереження та популяризацію культурної спадщини Слобожанщини 5 гуртківців отримали Подяки від дирекції Харківського історичного музею, а їхній керівник Курило Н.В. була нагороджена грамотою. Це вже не перша участь наших вихованців в подібному заході і ми сподіваємося на подальшу плідну співпрацю даного дитячого колективу  з Харківським історичним музеєм.

Зміївський центр дитячої та юнацької творчості, м.Зміїв, майдан Соборний, 1, тел.3-10-92
Back to content | Back to main menu